BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Labas Lietuva!

     Tikriausiai daugelis matė ir beveik visi girdėjo apie Vilniuje išbarstytus ženklus užrašu “Vaizdingas maršrutas”. Ar visi žinote, kodėl daugelyje šio maršruto vietų aplinką vargiai galima įvertinti kaip vaizdingą? Kodėl turime grožėtis ištepliota patilte, statybomis ar padangų krūva? Į šiuos ir dar daugelį kitų klausimų turėtų atsakyti www.vilniusautomobiliu.lt projekto kūrėjai arba, tiesiog, Vilniaus miesto savivaldybė (ne, tai ne priešrinkiminė provokacija).Atnaujintas vaizdingo maršruto ženklo modelis.


     Ženklai, skirti turistams, tačiau užrašyti lietuvių kalba, tampa pajuokos objektais. Ir galiausiai ar žmonės, norintys pasiekti lankomą vietą, nepasuks kitu keliu supykdyti jiems skirtų ženklų nelogiškumu ir maršruto painumu?

Tikriausiai yra tekę matyti atsiliepimų spaudoje, kituose bloguose, tačiau mes pasistengsime pažvelgti į “vaizdingąjį” maršrutą atidžiau, po vieną atkarpą, ir (kartais linksmai, kartais rimtai) pateiksime Jūsų teismui kiek įmanoma išsamesnį foto reportažą.


Dėkui, kad užsukate į mūsų tinklaraštį. :-)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Šauni idėja ;)

 2. Anonimas:

  manau tie jusu taip reklamuojami vaizdingi marsrutai yra ne tai ka jus rodote. sie zenklai butent rodo kad sekant siais zenklais nuvaziuosim link to vaizdingo marsruto… o ne cia kazkokias gatveles…

  neidomu..

 3. Kūrėjai:

  Mes puikiai suprantame ką šiais ženklais norėta pasakyti ir kaip jį galėtų suprasti konteksto nežinantis žmogus. Ženklas turėtų reikšti: šiuo maršrutu galima nuvažiuoti iki vaizdingos, lankytinos vietos. Pačiame ženkle naudojamas žodžių junginys teigia ne ką kitą, o kad pats kelias, kurio kryptis nurodyta ženkle, turėtų suteikti malonių įspūdžių. Bet tikriausiai sutiksite, kad rodyklė su tokiu užrašu, rodanti į garažiukus, pastato "Vaizdingo maršruto" projektą į kiek komišką padėtį.
  Dauguma apsilankiusiųjų savo nuomone parodė, kad jie supranta jog vaizdingas yra tik pats kelionės tikslas, ne maršrutas, ir kokią idėją mes norime išreikšti savo blog'u. Toks humoras gali sukelti prieštaringų minčių, bet juk visiems ir nesistengiame įtikti. Jei mūsų įrašai Jums sukelia šypseną - puiku!

 4. nesupratau jusu idejos,sorry. jus norejot parodyti kokie esate suvakareje ir minant savo shkolniku pedalus akis drasko tie dazniausiai niekam nereikalingi gargarai ir shiferiu kruvos prie namu??? ar kaip cia suprast???? lietuvis-toks sutverimas,tarp mastancio primato ir alkaniausio kanibalo.uzsienyje lietuvis lietuvi pietums suvalgytu,cia savivaldybe gavo sauja centu,nutiese bent siokius tokius takus,db tais takais vejus gaudot ir dar inkshciat kad jmj kaip apgailetina.zinai,yra dvi iseitys: A)neinkshti B)sugalvoti ir savivaldybei pateikti projekta su finansavimo variantais kaip pasirupinti gimtosios sostines gerbuviu. kaip protingi zmones sako:nori pakeist pasauli-pradek nuo saves.
  PARADOKSAS:NEBUTU NEI VIENO DVIRACIU TAKO,NEBUTU IR SITO BEVILTISKAI ISPUSTO MUILO BURBULO.ar as neteisus??? :)
  turesit minciu,prasom,emeilas virsuje
  sekmes

 5. Zuikis:

  Na, savivaldybe milijoniuka eurosajungos pinigu praplove (reikia sakyti “isisavino”) su savo “vaizdingu marsrutu”, viskas cia aisku ir suprantama. bet to nezinant, eliniam turistui, tik toks “vazidingumas” ir pasimato, kaip sio blogo autoriams. Aciu uz pastangas :)

 6. ziur:

  Stengtasi fotografuoti pačius blogiausius kampelius. Realiai šitos atkarpos neatrodo taip baisiai, kaip perteikiama nuotraukose. Eilinį kartą viską bandoma negativizuoti. Taip populiaru.

Rašyti komentarą